עגורן-דלרסיז הוא חיבור יוצא דופן של שתי חברות נדל"ן שעשו דרך ויצרו יחד מודל מצטיין של חזון, יוזמה והגשמה.

החיבור נולד מתוך תשוקה אמיתית ליזום ולבצע פרויקטים בעלי משמעות אדריכלית המשנים את פני הסביבה בה הם מוקמים ויוצרים ערך גבוה לכל לקוח ולקוח. החברה, שהיא בעלת רקע קבלני עתיר ניסיון, פונה לקהל שלא מתפשר על שירות, איכות ויוקרה.  בניינים שסיימנו וקהל לקוחותינו המפיצים את שביעות רצונם הם כרטיס הביקור הטוב ביותר שלנו. 

לחברות דוחות DBI מצוינים, הן מוכרות ומוערכות ע"י בנקים מובילים ובעלות כל סוגי הביטוח והאחריות הנדרשים ללקוחות ולעובדים בפרויקט.  כמו כן, יש לנו איתנות פיננסית ללא תלות בגורמים חיצוניים - יתרון משמעותי המאפשר תוצאות ביצוע אופטימליות תחת לוחות זמנים מחמירים ביותר.  

איכות ללא פשרותאנו דוגלים בהפיכת כל בניין ליצירת פאר אדריכלית תוך הקפדה על תשומת לב לפרטים הקטנים והגדולים כאחד.  אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מיטב היועצים ואנשי המקצוע בתחום הבניה והפרויקטים שלנו מאופיינים בסטנדרט גבוה הנובע מתפישת עולם מובהקת של מצוינות, אסתטיקה ויוקרה. 

ליווי הלקוח | כהשקפת עולם ודרך חיים אנו מקפידים על שקיפות, אמינות, זמינות תמידית והקשבה ושוקדים להשיג ללקוחותינו את הטוב ביותר.  ובכדי לספק כל לקוח, קטן כגדול, אנו מקפידים להגביל את התחייבויותינו למספר מצומצם של פרויקטים איכותיים בעלי משמעות ייחודית והשפעה על הסביבה. 

בעלי החברות

דניאל קוברי, מייסד חברת עגורן יזמות ופיתוח בע"מ, בעל תואר ראשון כמצטיין דיקן במנהל עסקים מאוניברסיטת ניו יורק (NYU).  החל את דרכו בשוק הנדל"ן של ניו יורק בשנת 1998. החל מ-2006 עוסק דניאל ביזום והקמת פרויקטים בתחום מגורי היוקרה באזור המרכז.   

דודו מימון, בעליה ומנהליה של חברת דלרסיז בע"מ (סיווג קבלני ג' 4 קבלן רשום מס' 16503), עוסק בענף הבניה מזה למעלה מ-25 שנה. דודו הינו אחד מקבלני הביצוע המוערכים ביותר שיש בענף (!) ומתמחה בביצוע עבודות מורכבות בעלות דרישות ייחודיות. דודו הינו בעל תואר שני (MBA) במנהל עסקים מאוניברסיטת תל-אביב.